O nas

TRESURA PSÓW KAMA JEST SZKOŁĄ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, GDZIE PRACUJĄ WŁAŚCICIELE PSÓW, OCZEKUJĄCY OD SWYCH PODOPIECZNYCH PODSTAWOWEGO POSŁUSZEŃSTWA, OSOBY BARDZIEJ WYMAGAJĄCE, PRZYGOTOWUJĄCE PSY DO TZW. PSIEGO SPORTU.

Jest to dyscyplina, w której para: przewodnik-pies rywalizuje w trzech konkurencjach: na śladzie, w posłuszeństwie i w obronie. Przy czym, w obronie nie chodzi o bezmyślne pobudzanie psiej agresji, ale o współpracę i podporządkowanie psa przewodnikowi podczas pracy z pozorantem. Pragnąc rozpropagować psi sport wśród rzeszy miłośników psów, tresura psów KAMA, pod auspicjami Polskiego Związku Sportu Psów Użytkowych, a później już samodzielnie, zorganizowała cztery międzynarodowe imprezy sportowe: dwukrotnie mistrzostwa agility i mistrzostwa psów obrończych.

Na każdej z tych imprez mieliśmy okazję oglądać zawodników z czołówki europejskiej, jak również reprezentantów naszego kraju. Tresura psów KAMA gwarantuje wysoki poziom merytoryczny, pełną fachowość w pracy z psami, miłą atmosferę i doskonałe warunki do pracy z czworonogiem.

Każdy, kto chce poćwiczyć ze swym pupilem powinien odwiedzić to miejsce, bo znajdzie tu pomoc w wyszkoleniu swojego psa, możliwość rozwiązania problemów wychowawczych i wspaniałą rozrywkę jaką jest praca ze zwierzęciem. Przyjmujemy psy już od 3-ciego miesiąca życia.

 

Zajęcia prowadzimy 2 razy tygodniowo.

W soboty i niedziele od godziny 11 do 14.

Nasze wymagania, to aktualne szczepienia dla psa i chęć do pracy (pana/pani i psa).